Наш соработник
Македонски
 
Категории
Луксузна понуда
Hot Offer!! Sold
 30.000 €
Категорија : Продажба на станови
Вид : Продажба
Поставено од : Gramada
Локација : реновирано ♦ Ohrid ♦ Македонија
Корисна површина : 33.00 m² ♦  Соби : 1 ♦  Купатила : 1
nudime na prodazba,namesten i renoviran apartman vo Struga ,vo kompleksot na Eurotel, so pogled na Ohridsko ezero, so imoten list ,33m2+ 8m2 terasa
Hot Offer!!
Контактирај
Категорија : Издавање деловни простории
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : Новоградба ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 550.00 m² ♦ 
Се издава луксузен деловен простор во централно градско подрачје, во Кисела Вода: - 250m2 луксузно опремен канцелариски простор со парно греење ...
Hot Offer!!
Контактирај
Категорија : Издавање деловни простории
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : новоградба ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 1150.00 m² ♦ 
луксузен објект на главна улица во аеродром одговара за повеке намени, изложбен салон со канцеларии, и магацин, претставништво,  ...... вкупно 1150...
Hot Offer!!
Контактирај
Категорија : Продажба и издавање магацински простор
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : Новоградба ♦ скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 700.00 m² ♦ 
Нов деловен објект во индустиска зона Пинтија, добар пристап, за слепер и дистрибуција, изграден по сите стандарди
Hot Offer!!
Контактирај
Категорија : Издавање на станови
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : реновирано ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 100.00 m² ♦  Соби : 4 ♦  Спални соби : 3 ♦  Купатила : 2
Станот се наога на самиот поцеток на Капиштец, наспроти католиќка црква, комплетно  е опремен и реновиран, на 7кат со супер поглед кон  Центарот на...
Hot Offer!!
 4 €
Категорија : Издавање деловни простории
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : новоградба ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 130.00 m² ♦ 
во деловен објект,на главна улица, одговара за компјутерски ,програмерски фирми, отвотен простор
Hot Offer!!
Контактирај
Категорија : Издавање на станови
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : луксузно ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 220.00 m² ♦  Соби : 4 ♦  Спални соби : 2 ♦  Купатила : 2
апартманот е  на последен кат,единствен е на катот,лифт  директно од гаражата , тераса во зеленило,мирна локација со убав поглед,поседува и сауна
Hot Offer!!
 1.000 €
Категорија : Издавање на куќи
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : реновирана ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 110.00 m² ♦  Спални соби : 3 ♦ 
реновирана и наместена луксузно, мирна локација до Германска амбасада +фитнес соба
Hot Offer!!
 550 €
Категорија : Издавање на куќи
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : реновирана ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 250.00 m² ♦  Соби : 7 ♦  Спални соби : 6 ♦  Купатила : 4
на мирна локација, приземје 90m2 со двор засебен влез(550еур),, кат+поткровје  170m2 со засебен влез (1000еур), гаража
Hot Offer!!
 1.200 €
Категорија : Издавање на куќи
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : реновирано ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 250.00 m² ♦  Соби : 7 ♦  Купатила : 3
многу мирна локација , пр- дневна, кујна ,2 спални ,,1 кат- днева ,3спални ,кујна, сопствено греење,
Hot Offer!!
 1.200 €
Категорија : Издавање на куќи
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : реновирано ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 300.00 m² ♦  Соби : 5 ♦  Спални соби : 5 ♦  Купатила : 2
лукс наместена кука,
Hot Offer!!
Контактирај
Категорија : Издавање на станови
Вид : Издавање
Поставено од : Gramada
Локација : Новоградба ♦ Скопје ♦ Македонија
Корисна површина : 200.00 m² ♦  Соби : 6 ♦  Спални соби : 5 ♦  Купатила : 3
луксузен дуплекс апартман,
Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.