Наш соработник
English
 
Apartments for short stay
Order:       
Properties
Please contact
Category : Apartments for short stay
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : renovated ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 30.00 m² ♦ 
Sold
 15 €
Category : Apartments for short stay
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : very good ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 42.00 m² ♦  Rooms : 2 ♦ 
комплексот се наоѓа во близина на Кејот на Вардар, 15мин од плоштад , близу транспорниот Центар- Железничка станица, 5мин од Веро Центарот

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.