Наш соработник
English
 
Order:       
Results 1 - 10 of 38
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : new house ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 200.00 m² ♦  Rooms : 6 ♦  Bedrooms : 5 ♦  WC/Baths : 3
луксузен дуплекс апартман,
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : very good ♦ Skopje ♦ Macedonia
Bedrooms : 1 ♦  WC/Baths : 1
солидно наместен, со чувар,паркинг,
Please contact
Category : Apartments for short stay
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : renovated ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 30.00 m² ♦ 
Sold
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : реновирано ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 42.00 m² ♦  Rooms : 2 ♦  Bedrooms : 1 ♦ 
ubovo namesten ,renoviran stan,nasproti TC Olimpiko,taftalidze, pogleg kon Vodno
Sold
Please contact
Category : Rent business premises
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 440.00 m² ♦ 
на самиот булевар после бензиската макпетрол- излез од Скопје према Ченто,Маџари сутерен+приз+кат+потрков секој по 110м2 , со СОПСТВЕН ПАРКИНГ со...
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : луксузно ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 220.00 m² ♦  Rooms : 4 ♦  Bedrooms : 2 ♦  WC/Baths : 2
on last flour, private, exelent position , very big terase 
Sold
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 110.00 m² ♦  Rooms : 4 ♦  Bedrooms : 3 ♦  WC/Baths : 2
комфорен стан во Центар,три спални, голема тераса, гараза
Please contact
Category : Rent of houses
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 500.00 m² ♦ 
Please contact
Category : Rent business premises
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 600.00 m² ♦ 
репрезентативен објект со директен пристап од улица,одговара за претставниства, салони, ::::
Sold
Please contact
Category : Rent business premises
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 660.00 m² ♦ 
ново изграден објект на пр+1+пот вкупно 660м2 мозе да се преуреди по ваша потреба за долгороцен закуп, директен пристап од улица ,паркинг ,рекламно...
<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>
Results 1 - 10 of 38
Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.