Наш соработник
English
 
Order:       
Results 1 - 10 of 11
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : new house ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 200.00 m² ♦  Rooms : 6 ♦  Bedrooms : 5 ♦  WC/Baths : 3
луксузен дуплекс апартман,
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : луксузно ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 220.00 m² ♦  Rooms : 4 ♦  Bedrooms : 2 ♦  WC/Baths : 2
on last flour, private, exelent position , very big terase 
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent of apartments
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : renovated ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 100.00 m² ♦  Rooms : 4 ♦  Bedrooms : 3 ♦  WC/Baths : 2
Станот се наога на самиот поцеток на Капиштец, наспроти католиќка црква, комплетно  е опремен и реновиран, на 7кат со супер поглед кон  Центарот на...
Hot Offer!!
Please contact
Category : Sale and rent warehouse space
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : Новоградба ♦ скопје ♦ Macedonia
Living Space : 700.00 m² ♦ 
Нов деловен објект во индустиска зона Пинтија, добар пристап, за слепер и дистрибуција, изграден по сите стандарди
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent business premises
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 1150.00 m² ♦ 
луксузен објект на главна улица во аеродром одговара за повеке намени, изложбен салон со канцеларии, и магацин, претставништво,  ...... вкупно 1150...
Hot Offer!!
Please contact
Category : Rent business premises
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : Новоградба ♦ Скопје ♦ Macedonia
Living Space : 550.00 m² ♦ 
Се издава луксузен деловен простор во централно градско подрачје, во Кисела Вода: - 250m2 луксузно опремен канцелариски простор со парно греење ...
Hot Offer!!
 4 €
Category : Rent business premises
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : new bilding ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 130.00 m² ♦ 
business bilding,on main streat,good position
Hot Offer!!
 550 €
Category : Rent of houses
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : renovated ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 250.00 m² ♦  Rooms : 7 ♦  Bedrooms : 6 ♦  WC/Baths : 4
groung flour 90 m2 (550eur) ,, 1flour+2flour =170m2 (1000eur) ,separeted entrances, yard and garage,
Hot Offer!!
 1.000 €
Category : Rent of houses
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : renovated ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 110.00 m² ♦  Bedrooms : 3 ♦ 
renovated with luks furniture , fitnes room, garden
Hot Offer!!
 1.200 €
Category : Rent of houses
Type : Rent
Agent : Gramada
Location : renovated ♦ Skopje ♦ Macedonia
Living Space : 300.00 m² ♦  Rooms : 5 ♦  Bedrooms : 5 ♦  WC/Baths : 2
deluks house +yard
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Results 1 - 10 of 11
Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.