Наш соработник
Македонски
 
Шифра: 111 Arrow Нов стан во К. Вода
Опис
станот е вселив, со имотен лист
Локација
Расадник
Информациии за недвижноста
СостојбаНовоградба
НаселбаК.Вода
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
 75.000 €
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 79.00 m²
Соби: 3
Спални соби: 2
Купатила: 2
Година на градба: 2011
Кат: 3/6
Цена на недвижноста
Цена:  75.000 €  
Агенциска провизија: 0
Информации за недвижноста
Новоградба
Лукзузен
Тараса
Лифт
Паркинг
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.