Наш соработник
Македонски
 
Шифра: 11 Arrow Станови новаградба вселиви
Опис
текст
Локација
Тест за локација
Информациии за недвижноста
Состојбановоградба
НаселбаЧенто
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
 840 €
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 36.00 m²
Соби: 1
Купатила: 1
Година на градба: 2010
Кат: 2/6
Цена на недвижноста
Цена:  840 €  
Агенциска провизија: 0
Информации за недвижноста
Новоградба
Тараса
Лифт
Паркинг
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.