Наш соработник
Македонски
 
Шифра: 2 Arrow Нови станови Долно Водно
Опис

лукс станови, мирна локација, секој спрат е стан , со паркинг место

на продажба и 56м2 на 2спрат ,2 спални

Локација
Наспроти државна болница
Информациии за недвижноста
Состојбановоградба
НаселбаВодно
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
 1.300 €
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 35.00 m²
Соби: 2
Спални соби: 1
Купатила: 1
Година на градба: 2011
Тип на грееше: сопствено
Кат: пр/2
Цена на недвижноста
Цена:  1.300 €  
Агенциска провизија: 0
Информации за недвижноста
Новоградба
Лукзузен
Тараса
Паркинг
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.