Наш соработник
Македонски
 
Шифра: 1 Arrow Лукс апартман Водно
Опис
луксузен дуплекс апартман,
Локација
над Коцо Рацин
Информациии за недвижноста
СостојбаНовоградба
НаселбаВодно
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 200.00 m²
Соби: 6
Спални соби: 5
Купатила: 3
Кат: 1и 2
Цена на недвижноста
Цена: Контактирај
Месечна наемнина:  1.200 €
Информации за недвижноста
Наместен
Лукзузен
Тараса
Парно
Клима
Паркинг
Интернет конекција
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.