Наш соработник
Македонски
 
Arrow Магацин во Пинтија
Опис
плац 630м2, магацин 580м2
Локација
Бул.Србија и првомајска, пристап од двете улици
Информациии за недвижноста
Состојбановоградба
НаселбаЛисиче
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
 360.000 €
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 580.00 m²
Година на градба: 2011
Кат: пр
Цена на недвижноста
Цена:  360.000 €  
Информации за недвижноста
Подрум/остава
Новоградба
Двор
Паркинг
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.