Наш соработник
Македонски
 
Arrow дел.простор Центар
Опис
на приземје со излог од две страни,
Локација
Кај олимписки Базен
Информациии за недвижноста
Состојбареновирано
НаселбаЦентар
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
 1.200 €
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 190.00 m²
Кат: пр
Цена на недвижноста
Цена:  1.200 €  Цена
Информации за недвижноста
Паркинг
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.