Наш соработник
Македонски
 
Arrow Нова куќа за изнајмување, продажба
Информациии за недвижноста
Состојбановоградба
НаселбаТрнодол
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
    
Категорија: Издавање на куќи
Вид: Издавање
Информации за недвижноста
Корисна површина: 500.00 m²
Година на градба: 2011
Кат: 4
Вкупно/двор: 500.00 m²
Цена на недвижноста
Цена: Контактирај
Информации за недвижноста
Подрум/остава
Гаража
Новоградба
Лукзузен
Двор
Тараса
Лифт
Паркинг
Градина
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.