Наш соработник
Македонски
 
Шифра: 412 Arrow Лукс стан 100м2, Капиштец
Опис
Станот се наога на самиот поцеток на Капиштец, наспроти католиќка црква, комплетно  е опремен и реновиран, на 7кат со супер поглед кон  Центарот на градот,
Информациии за недвижноста
Состојбареновирано
НаселбаКапиштец
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 100.00 m²
Соби: 4
Спални соби: 3
Купатила: 2
Тип на грееше: парно
Кат: 7/10
Цена на недвижноста
Цена: Контактирај
Агенциска провизија: 50
Месечна наемнина:  600 €
Информации за недвижноста
Реновиран
Лукзузен
Тараса
Парно
Клима
Лифт
Паркинг
Интернет конекција
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.