Наш соработник
Македонски
 
Arrow луксузен објект 1150м2 во Аеродром
Опис
луксузен објект на главна улица во аеродром одговара за повеке намени, изложбен салон со канцеларии, и магацин, претставништво,  ...... вкупно 1150м2, цена по договор за долгорочно издавање
Информациии за недвижноста
Состојбановоградба
Населбааеродром
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 1150.00 m²
Цена на недвижноста
Цена: Контактирај
Агенциска провизија: 50%
Месечна наемнина:  7.000 €
Информации за недвижноста
Празен
Новоградба
Двор
Тараса
Клима
Лифт
Паркинг
Интернет конекција
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.