Наш соработник
Македонски
 
Шифра: Б300 Arrow Nov deloven objekt na ulica Butel
Опис

nov deloven objekt so izlog na ulica , sopstven prking,  izlozben salon  140m2 na prizemje +  160m2  salon ili kancelarii na 1 kat so balkon + po potreba magacin vo suteren 140m2 , cena po dogovor za podolgorocen zakup

Информациии за недвижноста
СостојбаНовоградба
НаселбаБутел
ГрадСкопје
ДржаваМакедонија
    
Информации за недвижноста
Корисна површина: 300.00 m²
Година на градба: 2020
Тип на грееше: struja+ kotel
Систем за ладење: klimi
Кат: prizemje
Вкупно/двор: 200.00 m²
Енеркетска согласност
 ♦ EAB_OBJ_ENERGY_CLASS_A
Цена на недвижноста
Цена: Контактирај
Месечна наемнина:  2.100 €
Информации за недвижноста
Празен
Подрум/остава
Новоградба
Двор
Тараса
Клима
Паркинг
Податоци за агенцијата
Агенција : Gramada

Телефон:+ 389[0 ]2 520 47 42
Мобилен: +389 [0] 78 26 08 75
Телефон: +389 [0] 75 96 13 20

Joomla inotur picma

Веб страницата користи колачиња (cookies) за да Ви овозможиме најдобро корисничко искуство. Прочитај повеќе.